Feng Shui

Feng Shui jest Chińską wiedzą, nauką i sztuką liczącą tysiące lat, wykorzystywaną przy projektowaniu i aranżacji przestrzeni życiowej człowieka lub ludzi i jego lub ich otoczenia. Dekret cesarza Chin za panowania dynastii Hsia (2205-1766 p.n.e.) wprowadzał obowiązek korzystania z usług geomanty (dawna nazwa radiestety) jeszcze przed rozpoczęciem budowy domu.


Feng Shui jest stosowana dla państw, miast, miejscowości, zakładów pracy, instytucji publicznych i prywatnych oraz zarządzania, biur (także projektowych), architektury zewnętrznej i wnętrz, hoteli, restauracji, budynków, domów, mieszkań, ogrodów, kampanii reklamowych, reklam, wizerunku – logo czy wizytówek i korzystania z niej przez osoby tak, aby mogli osiągać sukcesy w różnych dziedzinach życia.


Właściwe usytuowanie i ukształtowanie przestrzeni życiowej wnętrza i otoczenia oraz odpowiednia ich aranżacja zapewnia szczęście, powodzenie, bogactwo, właściwą atmosferę, pomocnych ludzi, czyli długie, zdrowe i szczęśliwe życie - dobre Feng Shui. Jako konsultant Feng Shui i mistrz Radiestezji zajmuję się badaniem zgodności z zasadami Feng Shui. Przywracam jej pozytywne działanie dla zainteresowanych.


Polecam Państwu profesjonalne zbadanie terenów, domów, mieszkań, miejsc pracy i wypoczynku pod kątem zgodności z zasadami Feng Shui, obecności szkodliwych dla zdrowia stref i ich neutralizacji. Dzięki wiedzy Feng Shui i radiestezyjnej można znacznie poprawić wpływ miejsca w którym się mieszka, wypoczywa i pracuje na swoje zdrowie i życie.
Uważam, że są to opłacalne inwestycje dla dobrego zdrowia, samopoczucia i wspomagające sukcesy.


Badania takie szczególnie polecam przed zakupem czy wynajmem nieruchomości.